sisbranddesign

ZAPISY NA ROK 2024 OTWARTE!

Poznajmy się!

SIS Brand Design to dzieło dwóch kreatywnych sióstr – Natalii i Pauliny. Natalia z wykształcenia graficzka komputerowa. Paulina z wykształcenia architektka. 


Jak się wzajemnie uzupełniamy? Natalia, która potrafi wyciągnąć z kapelusza nietuzinkowe pomysły i Paulina, mistrzyni proporcji i poprawnej konstrukcji. 

Od kiedy tylko pamiętamy,  w kuchni w domu rodzinnym było pełno odjechanych rysunków na ścianach – nasze pierwsze dzieła sztuki! Teraz zamiast kredek posiadamy umiejętności w programach komputerowych, a kreatywność nadal i niezmiennie płynie w naszych żyłach.

Jaka jest nasza supermoc? Wzajemna szczerość i umiejętność bezpośredniej rozmowy, w końcu ćwiczyłyśmy to razem całe życie 🙂 Tak staramy trzymać kurs na doskonałość i stały rozwój! 

Nasz proces projektowy

ETAP 1

BRIEF

W pierwszym kroku chcemy dowiedzieć się wszystkiego o Tobie i Twojej firmie. Rozpoczęcie współpracy zaczynamy od ustalenia terminu spotkania w celu stworzenia briefu i omówieniu wszystkich Twoich pomysłów projektowych, celach biznesowych i ogólnej wizji.

ETAP 2

UMOWA

Jesteś zdecydowany na współpracę? Na tym etapie podpiszemy umowę oraz przedstawimy Ci harmonogram prac z poszczególnymi etapami.

Przed rozpoczęciem pracy pobieramy zaliczkę w wysokości 50% całej umowy.

ETAP 3

KIERUNKI KREATYWNE 

W kolejnym etapie przedstawimy Ci przygotowane dwie wersje moodboardu wraz z inspiracjami. Ten krok umożliwi precyzyjne określenie kierunku kreatywnego, który będzie najlepiej do Ciebie pasować.

ETAP 4

PREZENTACJA PIERWSZYCH KONCEPCJI

Nadszedł czas na nasze kolejne spotkanie, na które przychodzimy z przygotowaną prezentacją. Zobaczysz cały proces projektowy i kilka koncepcji logo i elementów marki. To kluczowy moment, w którym masz możliwość opisać swoje odczucia i nanieść poprawki.

ETAP 5

FINALNA PREZENTACJA

Po Twoim feedbacku przychodzimy z ostateczną, poprawioną prezentacją, która przedstawia finalny projekt dla Twojej marki..

ETAP 6

TWÓJ POCZĄTEK!

Nasza współpraca dobiega końca, a Ty zaczynasz swoją przygodę wprowadzenia marki na rynek! Przygotujemy dla Ciebie wszystkie ostateczne pliki i przekażemy prawa autorskie. Zostajemy do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz potrzebować pomocy.

Scroll to Top